Meniu
Krepšelis

Sąlygos ir taisyklės

PREKIŲ ĮSIGIJIMO EIGA DOORS123.LT ir RANKENOS.LT SVETAINĖSE:

 1. Išsirinkite norimus produktus, jų komplektaciją ir įsidėkite į krepšelį. Prieš rinkdamiesi prekes patariame prisijungti prie mūsų sistemos, tokiu būdu net nepatvirtinę savo užsakymo galėsite matyti savo pasirinkimus prisijungdami kiekvienąkart prie sistemos.

 2. Patvirtinate užsakymą.

  2.1. Paklausimo patvirtinimas niekaip Jūsų neįpareigoja prekes įgyti.

  2.2. Paklausimo gavimas yra vertinamas, kaip Jūsų užklausa, kurią mūsų vadybininkai patikrins ir profesionaliai įvertins. Jei neturite specialistų, kurie gali tiksliai apskaičiuoti reikiamų medžiagų kiekius, rekomenduojame prieš tvirtinant paklausimą, skiltyje Rašyti papildomus komentarus“ surašyti kuo daugiau duomenų apie Jūsų perkamų durų išmatavimus:

  - pagal pasirinktų durų eiliškumą: durų angos aukštį, plotį, sienos storį (sienos storis yra pagrindinis elementas įtakojantis galutinei durų komplekto kainai), apvadai iš vienos ar abiejų pusių.

  - jei negalite tiksliai pasimatuoti durų angos matmenų, pakanka pamatuoti ir durų varčios (varstomosios dalies) matmenis, tačiau kiti du elementai (sienos storis ir apvadų komplektų kiekis) vis tiek yra privalomi kad teisingai sukomplektuoti Jūsų prekes.

  2.3. Užsakymo priėmimas ir vykdymas. Per 2 darbo dienas po Jūsų užsakymo priėmimo su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefonu. Jei Jūsų užsakymas mums bus aiškus, Jūsų nurodytu el. paštu gausite Užsakymo patvirtinimo lapą su prekių ir paslaugų komplektacija.

 3. Patvirtinate užsakymą sumokėdami Užsakymo patvirtinimo lape nurodyto dydžio sumą:

  - internetine bankininkyste - Paysera;

  - pavedimu į užsakymo patvirtinimo lape nurodytos įmonės sąskaitą;

  - grynais pinigais durys123.lt ar rankenos.lt nurodytose oficialiose parduotuvėse. Mokėdami grynais pinigais su savimi turite turėti užsakymo patvirtinimo formą, pagal kurią parduotuvės vadybininkas sudarys atskirą Užsakymo sutartį. Mokant grynais parduotuvėse visą tolimesnę atsakomybę už užsakymo vykdymą prisiima sau parduotuvė, su kuria sudarėte sutartį.

 4. Šių Taisyklių ir Sąlygų priėmimas reiškia, kad Užsakovas susipažino dėl prekių Garantijų ir grąžinimo sąlygų. Jei Užsakovas su šiomis sąlygomis nesutinka, turi būti pasirašyta atskira Užsakymo sutartis.

 5. Šių Taisyklių ir Sąlygų priėmimas reiškia, kad Užsakovas susipažino su Užsakymo sutarties sąlygomis. Jei Užsakovas su šiomis sąlygomis nesutinka, turi būti pasirašyta atskira Užsakymo sutartis.

 6. Ginčai, iškilę tarp Pardavėjo ir Užsakovo, sprendžiami derybų keliu, o joms nepavykus - pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

 7. Įgyvendinant Europos Parlamento ir tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo bei Europos parlamento ir tarybos reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo Europos Komisija sukūrė Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą: http://ec.europa.eu/odr/. Lietuvoje EGS platforma leidžia nepriklausomai, nešališkai, skaidriai, efektyviai, greitai ir teisingai internetu spręsti nacionalinius, ir Europos Sąjungos vidaus rinkoje kylančius tarpvalstybinius vartotojų ir el. prekybą vykdančių verslininkų ginčus. EGS platforma lengva naudotis, prie jos galima prisijungti visų rūšių įrenginiais. Platforma yra daugiakalbė. Joje teikiama automatinio vertimo paslauga, kad būtų lengviau spręsti skirtingose Europos Sąjungos valstybėse narėse įsikūrusių asmenų ginčus. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba yra paskirta šios EGS platformos kontaktiniu centru Lietuvoje, kuris teikia pagalbą visoms ginčo šalims bet kuriame ginčo sprendimo etape.

 8. Jeigu Pirkėjas nėra patenkintas galutiniu Pardavėjo atsakymu, dėl vartojimo ginčų neteisminio sprendimo, gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, adresu: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, Lietuva, elektroniniu paštu: tarnyba@vvtat.lt, telefonu: (8 5) 262 6751, interneto svetainėje: www.vvtat.lt, jos teritoriniuose padaliniuose apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje: http://ec.europa.eu/odr/ .

Rekvizitai:
Baltic Door Logistics
Įm. kodas 302803641
Ukmergės g. 317B, Vilnius
uzsakymai@doors123.lt
tel. +37064848332